klauzula wykonalności przeciwko małżonkowi dłużnika
paź o nadanie klauzuli wykonalności na małżonka dłużnika vi c upr także przeciwko małżonkowi p g tj
prawolingo.pl
Ogłoszenie dodane 05/18/2016 o 11:16 przez elkon

WĘZŁY BETONIARSKIE ELKON

O NAS

Firma ELKON Węzły Betoniarskie, która założona została w 1975 roku, posiada obecnie ugruntowaną pozycję jako producent węzłów betoniarskich.

Ponad 40-letnie doświadczenie sprawiło, że ELKON jest liderem wśród producentów węzłów betoniarskich nie tylko na rynku tureckim ale również w całej Europie.

Naszym głównym celem jest innowacja, stosowanie jak najnowocześniejszych technologii produkcji oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów oferując im mobilne, szybko przestawne oraz stacjonarne wytwórnie betonu, a także stacjonarne pompy betonu (typu przyczepka), systemy recyklingu betonu, silosy na cement oraz systemy załadunku cementu. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się również projekty specjalne węzłów betoniarskich, dostosowywane do wymagań klientów oraz bardzo szybkie przenośniki kubełkowe betonu, często dostarczane na życzenie producentów elementów prefabrykowanych, takich jak bloczki betonowe, rury, itp.

O sukcesie marki ELKON świadczy między innymi fakt, że sprzedaliśmy już ponad 2800 wytwórni, które pracują w ponad 100 krajach na 6 kontynentach. Co więcej, dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości produktów ELKON stał się pierwszym wyborem wśród wiodących firm budowlanych i producentów betonu towarowego na całym świecie.

ELKON, z wizją wprowadzenia do procesu produkcji najbardziej zaawansowanych technologii, rozbudował w ostatnich latach swoją linię produkcyjną do 10 różnych, w pełni zautomatyzowanych stanowisk, wyposażonych w roboty spawające. Dzięki temu, większość elementów wymagających spawania wykonywana jest przez wspomniane, zaawansowane technologicznie roboty spawające.

Nasze podejście zorientowane na klienta gwarantuje oprócz wysokiej jakości produktów również sprawny serwis posprzedażowy, co potwierdza fakt, że niemal połowa obecnej sprzedaży to maszyny, które trafiają do istniejących klientów lub osób przekonanych ich rekomendacją.  

Firma ELKON zawsze podążała w kierunku technicznego rozwoju przez co stała się pionierem w sektorze innowacji, o czym świadczy fakt, że ELKON to pierwszy turecki producent mobilnych węzłów betoniarskich, betoniarni przystosowanych do warunków zimowych, szybko przestawnych oraz kontenerowych węzłów betoniarskich, a także przenośników kubełkowych betonu mogących osiągnąć bardzo dużą prędkość.

Dowodem na sukces odniesiony przez ELKON w dziedzinie innowacji są zdobyte nagrody, takie jak: „Design Turkey Superior Design Award” nagroda otrzymana w 2010 roku za w pełni zautomatyzowany kompaktowy węzeł betoniarski ELKOMIX-35 QUICK MASTER, „Design Turkey Good Design Award” nagroda otrzymana w 2012 roku za nowy mobilny węzeł betoniarski ELKON MOBILE MASTER-150 ELEPHANT . Ponadto ELKON wyróżniony został pięciokrotnie (2003-2007) nagrodą „Russia Construction Summit Award” oraz w 2009 roku nagrodą „Golden Zeus Award” za innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość węzłów betoniarskich eksportowanych do Rosji.

OFERTA:
(więcej na: http://www.concretebatchingplants.com/pl/)

SERIA MOBILE MASTER – MOBILNE WĘZŁY BETONIARSKIE

SERIA QUICK MASTER – SZYBKO PRZESTAWNE WĘZŁY BETONIARSKIE

SERIA ELKOMIX – STACJONARNE WĘZŁY BETONIARSKIE

AUTOMATYCZNY SYSTEM ZAŁADUNKU KRUSZYWA (OPCJA)

WIĘCEJ NA:

http://www.concretebatchingplants.com/pl/

 

ELKON POLSKA Sp. z o.o.

  1. Starzyńskiego 46B

05-090 Dawidy Bankowe

521-363-16-49

Tel. kom. +48 608 208 208

Tel. Stacj. +48 22 300 17 58

Fax: +48 22 300 17 59

 

Reklama

klauzula wykonalności przeciwko małżonkowi dłużnika
paź o nadanie klauzuli wykonalności na małżonka dłużnika vi c upr także przeciwko małżonkowi p g tj
prawolingo.pl

Na mapie

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ZDOBYWAJ SUPER OKAZJE!

Bądź w kontakcie z nami powiadomimy cię o super ofercie

Send this to a friend