Cukierki z Ameryki – wybierz prezenty dla najmłodszych

Stany Zjednoczone to wybitnie rozwinięty kraj, gdzie znajdziemy o wiele więcej rodzajów produktów spożywczych w sklepach. Producenci zatem bywają o wiele bardziej kreatywni niż w Polsce, dlatego szukając dodatków do prezentów dla najmłodszych, warto zainteresować się słodkimi propozycjami made in USA, np. cukierkami.

Okazuje się, że wiele opcji cukierków z Ameryki, które interesują najmłodszych odbiorców. Gdzie je kupować i jak wybierać? Co znajdziesz wśród najciekawszych propozycji? Spieszymy z udzieleniem odpowiedzi, które powinny Cię zainspirować jeszcze przed Mikołajkami i świętami Bożego Narodzenia.

Cukierki czekoladowe i praliny z masłem orzechowym

Ciężko powiedzieć, by masło orzechowe było nowością. Chociaż jego cena wydaje się dla wielu osób wysoka, to opakowanie takiego kremu wystarczy na wiele dni lub nawet tygodni! Idealnie natomiast pasuje do różnego rodzaju dżemów, ciast, czy czekolad – czyli produktów słodkich. W USA praliny z masłem orzechowym to podstawa. W Polsce od niedawna królują one na sklepowych półkach i wciąż wiele osób podchodzi do nich sceptycznie. Należy jednak zaznaczyć, że masło orzechowe mimo kaloryczności jest naprawdę zdrowe. Wykorzystaj zatem w prezentach najpopularniejsze cukierki z Ameryki, w których pojawi się ten orzechowy dodatek.

Świąteczne laski cukrowe

Ciężko wyobrazić sobie choinkę z filmów z Hollywood, która nie posiadałaby laski cukrowej. U nich jest taki must have, jak u nas gwiazdki. Co ciekawe, jeszcze kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat temu, również były takie warianty, lecz więcej rodzin zaczęło stawiać na eleganckie przystrojenie drzewka. Moda na szczęście wraca i cukierki z Ameryki stają się coraz powszechniejsze nie tylko w miejscu na prezenty, ale również wisząc po prostu na gałązkach. Ty również możesz zaskoczyć maluchy takimi opcjami.

Popularne smakołyki w nietypowych wersjach

Dużym zaskoczeniem dla większości osób jest fakt, że w pozostałych krajach znajdziemy często inne wersje popularnych słodyczy. Co to znaczy? Świetnym przykładem są między innymi batony typu Lion, czy Snickers. Podczas gdy w Polsce znajdziemy zaledwie 3, maksymalnie 4 wersje produktu, w Stanach Zjednoczonych na półkach będzie dostępnych około 8-10 opcji. Cukierki z Ameryki mogą więc budzić zafascynowanie nie tylko wśród najmłodszych miłośników słodkości, ale również u osób nieco bardziej dojrzałych. Warto znaleźć takie łakocie pod poduszką lub pod choinką, ponieważ pewnie zaciekawią one wszystkich domowników.

Redakcja adpin.pl